Neohodnoceno

Střední bavlněné pytlíky na potraviny + 1x pytel na úklid oceánu

Tyto čtyři pytlíky mají dle nás nejuniverzálnější použití a velikost. Vejde se do nich snad jakékoliv ovoce či zelenina, rohlíky pro celou rodinu a možná tam narveš i chleba, či menší meloun. Sáčky se pyšní rozměry 29x33cm a v klidu unesou váhu 2kg

Navíc daruješ spolku Oceán dětem pytel na úklid pláží a oceánů.

Můžeme doručit do:
5.8.2021
Skladem
399 Kč
Kategorie: Repytle
Rozměry: 29x33 cm
Váha: 16 - 18g
Materiál: 100% Bavlna
Srážlivost: 10%
Nosnost:
Doporučená nosnost: max 2 Kg
? Zvládnutá nosnost: 3,5 - 4 Kg

Už ti vadí neustálé vyhazování jednorázových plastových pytlíků? Tak tahle pytlíky jsou ideálním řešení tvého problému.

 

Informace k produktu:

  • 4x střední repytlík - střední průhledný pytlík o rozměrech 33x29cm ideální pro větší zásoby ovoce, či zeleniny. Neriskovali bychom větší zátěž, než 2kg
  • Certifikát na nákup jednoho pytle na odpaky do Indonésie pro spolek Blue Life - Oceán dětem

Rozměry pytlíků jsou zvoleny tak, aby byly při výrobě minimalizovány zbytky látek. 

 

Pro koho jsou pytlíky určeny?

Nejuniverzálnější velikost našich pytlíků, takže ideální pro každého, kdo ukončil přátelství s klasickými plastovými pytlíky a rozhodl se přestat produkovat tolik odpadu.

 

Jak repytlíky používat?

  1. Jako první, až ti repytlíky přijdu, tak je vem a všechny naskládej do jednoho z nich. Nebudou se ti pak různě povalovat v tašce, či batohu. Pak se nebudeš proklínat při neplánovaném nákupu.
  2. V obchodě je použij na vše, kde by byl normálně použit pytlík igelitový. Tedy na ovoce, zeleninu, oříšky, housky, chleba, cokoliv tě napadne.
  3. Pak stačí repytlík stáhnout černou šňůrou ať nic nevypadne a můžeš jít na pokladnu.
  4. U pokladny se usměj na prodavačku, zlepšíš jí tím den a případně jí poraď co v repytlících máš.
  5. Nezapoměň naplněné repytlíky vyfotit a vložit na instagram (@repytel) s hashtagem #repytelvakci, nebo nám fotku poslat na info@repytel.cz, pokaždé rádi vidíme repytlík v akci.
  6. Pak vše ideálně naházej do naší nákupní tašky, tu stáhni za lano, hoď na rameno a hurá s nákupem domů.

 

Benefity, které se ti určitě budou líbit

Veškeré Repytle s nadšením šije chráněná dílna Mela o.p.s v Sedlčanech a lana a provazy k taškám a pytlíku vyrábí Provaznictví na Újezdě . Snažíme se aby veškerá výroba pytlíků a jejich materiálů probíhala u nás doma v České Repoublice. Jen škoda, že i bavlna se zde nedá vypěstovat. :-)

Dodáváme produkty proti tvorbě odpadu, tak by bylo pokrytecké ho vytvářet distribucí pytlíků až k vám domů, proto ti repytle zabalíme do použitého papíru.

 

Pro inspiraci, jak nakládad s pytlíky sleduj náš instagram.

 

Jak pytlíky prát?

Veškeré produkty od Repytle per do maximální teploty 30ºC. Na praní používej ideálně ekologické prací prostředky.

Po prvním vyprání se mohou malé pytlíky srazit o cca 10%.

 

Pytlíky šije - Mela o.p.s.

Obecně prospěšná společnost MELA, o.p.s. vznikla na počátku roku 2008. Působí v Kolíně a v Sedlčanech. Jejich snahou je vytvořit další možnosti pro lidi starší 15 let s mentálním a kombinovaným postižením a s dlouhodobě chronickým psychiatrickým onemocněním na cestě k samostatnosti a nezávislosti, na cestě k běžnému životu v přirozených podmínkách lidského společenství, a to MIMO VELKÉ ÚSTAVY.

Mise:

Posláním organizace MELA, o.p.s. je nabízet podporu a pomoc lidem s mentálním nebo kombinovaným postižením a s psychiatrickým onemocněním, kteří jsou vzhledem k této skutečnosti znevýhodněni zejména v sociálním začlenění a pracovním uplatnění.

Poskytovanými sociálními službami a nabídkou pracovních a aktivizačních činností motivují klienty k činnostem, které jim umožňují být součástí jejich přirozeného sociálního prostředí a žít život odpovídající životu vrstevníků běžné populace.

Kontakty:

http://www.melaops.cz

 

 

Odpadky uklízí - Projekt Blue Life - Oceán dětem

Projekt Blue Life nedávno vzniklý spolek na ochranu přírody v Indonéském souostroví Pualu Banyak se základnou pro dobrovolníky na ostrově Sinkantang.

Mise:

Cílem projektu Blue Life je čistění ostrovů a podmořského světa od plastových i jiných odpadků. Hlavním cílem je však ochrana živočichů a podmořského světa od plastových nástrah, které mají často za následek zmrzačení nebo smrt!

Kontakty:

http://oceandetem.cz

http://pralesdetem.cz

 

Fotka přímo ze Sumatry