Neohodnoceno

Velká bavlněná nákupní taška + 1x pytel na úklid oceánu

Právě si prohlížíš velkou bavlněnou nákupní tašku s lanem po obvodu místo klasických uší a praktickou vnitřní kapsou na peněženku, či dobrotu na cestu z nákupu. Taška měří 60x60cm a je skvělým řešením pro lidi, co hledají eleganci a praktičnost i v situacích, jako je rodinný nákup potravin.

Navíc daruješ spolku Oceán dětem pytel na úklid pláží a oceánů.

Můžeme doručit do:
11.8.2021
Na dotaz
499 Kč
Kategorie: Repytle
Rozměry: 60x60 cm
Materiál: 100% Bavlna

Uvažuješ vydat se správným směrem a pustit se do ZERO WASTE světa s elegancí? Tak tahle tašja je ideálním řešení tvého problému. 

 

Informace k produktu:

  • 1x nákupní taška - bavlněná nákupní taška s lanem po obvodu místo klasických uší o rozměrech 60x60cm. Vejde se tedy do ní opravdu velký nákup. Navíc taška při pransportu uzavře a nehrozí, že by z ní něco vypadlo. Obsahuje i praktickou vnitřní kapsou na peněženku, či dobrotu na cestu z nákupu
  • Certifikát na nákup jednoho pytle na odpaky do Indonésie pro spolek Blue Life - Oceán dětem.

 

Pro koho je taška určena?

Taška by měla být praktickým designovým doplňkem, takže ideální majitel je ten, kdo hledá eleganci a praktičnost i v takových situacích ,jako je nákup potravin.

 

Benefity, které se ti určitě budou líbit

Veškeré Repytle s nadšením šije chráněná dílna Mela o.p.s v Sedlčanech a lana a provazy k taškám a pytlíku vyrábí Provaznictví na Újezdě . Snažíme se aby veškerá výroba pytlíků a jejich materiálů probíhala u nás doma v České Repoublice. Jen škoda, že i bavlna se zde nedá vypěstovat. :-)

Dodáváme produkty proti tvorbě odpadu, tak by bylo pokrytecké ho vytvářet distribucí pytlíků až k vám domů, proto ti repytle zabalíme do použitého papíru.

 

Jak uvázat nákupní tašku?

Zde na videu jsou ukázány tři možnosti, jak nákupní tašku uvázat, ale kreativitě se meze nekladou.

Pro více zdrojů inspirace sleduj náš instagramu.

 

Jak tašku prát?

Veškeré produkty od Repytle per do maximální teploty 30ºC. Na praní používej ideálně ekologické prací prostředky.

Po prvním vyprání se může taška srazit o cca 5%.

 

 

Pytlíky šije - Mela o.p.s.

Obecně prospěšná společnost MELA, o.p.s. vznikla na počátku roku 2008. Působí v Kolíně a v Sedlčanech. Jejich snahou je vytvořit další možnosti pro lidi starší 15 let s mentálním a kombinovaným postižením a s dlouhodobě chronickým psychiatrickým onemocněním na cestě k samostatnosti a nezávislosti, na cestě k běžnému životu v přirozených podmínkách lidského společenství, a to MIMO VELKÉ ÚSTAVY.

Mise:

Posláním organizace MELA, o.p.s. je nabízet podporu a pomoc lidem s mentálním nebo kombinovaným postižením a s psychiatrickým onemocněním, kteří jsou vzhledem k této skutečnosti znevýhodněni zejména v sociálním začlenění a pracovním uplatnění.

Poskytovanými sociálními službami a nabídkou pracovních a aktivizačních činností motivují klienty k činnostem, které jim umožňují být součástí jejich přirozeného sociálního prostředí a žít život odpovídající životu vrstevníků běžné populace.

Kontakty:

http://www.melaops.cz

 

 

Odpadky uklízí - Projekt Blue Life - Oceán dětem

Projekt Blue Life nedávno vzniklý spolek na ochranu přírody v Indonéském souostroví Pualu Banyak se základnou pro dobrovolníky na ostrově Sinkantang.

Mise:

Cílem projektu Blue Life je čistění ostrovů a podmořského světa od plastových i jiných odpadků. Hlavním cílem je však ochrana živočichů a podmořského světa od plastových nástrah, které mají často za následek zmrzačení nebo smrt!

Kontakty:

http://oceandetem.cz

http://pralesdetem.cz

 

Fotka přímo ze Sumatry